Ogłoszenie

wersja do wydruku

Oferta pracy na stanowisko inżynieryjno-techniczne w wymiarze pełnego etatu w Klinice Reumatologii i Immunologii UJ CM

124.1101.46.2024

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie
poszukuje pracownika na stanowisko inżynieryjno-techniczne

w wymiarze pełnego etatu
w Klinice Reumatologii i Immunologii

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (przynajmniej I stopnia), preferowane ukończone studia w zakresie fizyki medycznej, elektroradiologii, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego, fizjoterapii, analityki medycznej, farmacji lub pokrewne;
  • podstawowa znajomość analizy statystycznej danych;
  • podstawowa wiedza z zakresu anatomii człowieka jak i chorób układu naczyniowego;
  • umiejętność obsługi bazodanowych programów komputerowych (MS ACESS, Excel);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność, empatia (praca z pacjentem).

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie badań w ramach projektów naukowych u pacjentów, w szczególności wykonywanie nieinwazyjnych badań układu naczyniowego za pomocą aparatury badawczej (m.in. ultrasonografia naczyń, tonometria naczyniowa, ocena mikrokrążenia);
  • kalibracja i testowanie aparatury, organizacja przeglądów i serwisu aparatury;
  • zaprojektowanie i systematyczne uzupełnianie bazy danych obejmującej wyniki prowadzonych badań;
  • aktywna współpraca z zespołem kliniki i ośrodkami kooperującymi;
  • opieka nad powierzonym sprzętem laboratoryjnym i aparaturą naukową.

Warunki zatrudnienia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w uznanej Uczelni;
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, pożyczki na cele mieszkaniowe;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i odbywania szkoleń.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • list motywacyjny.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie w/w  dokumentów na adres: izabela.majchrzak@uj.edu.pl w terminie do 09 sierpnia 2024 r.  w tytule maila proszę wpisać „rekrutacja”. Dokumenty zgłoszone w terminie późniejszym nie będą uwzględniane w procesie rekrutacji.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej oraz formularz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują się w załącznikach.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

 Data aktualizacji:  25.07.2024
 Jednostka:  Dział Spraw Osobowych UJ CM
 Zamieścił:  Katarzyna Mysior