Ogłoszenie

wersja do wydruku

Oferta pracy na stanowisko techniczne w Obiekcie Dydaktycznym WF Działu Zarządzania Majątkiem UJ CM

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie
poszukuje pracownika na stanowisko techniczne
w Obiekcie Dydaktycznym WF Działu Zarządzania Majątkiem

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie techniczne, kierunki: elektryka i automatyka;
  • znajomość układów sterowania napędami elektrycznymi;
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych;
  • umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki,  automatyki;
  • uprawnienia SEP do 1kV

Dodatkowe oczekiwania względem kandydata:

  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • zainteresowanie podnoszeniem kwalifikacji zawodowych oraz uczestnictwem w  szkoleniach
  • dyspozycyjności;
  • solidność, uczciwość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń;
  • utrzymanie rozległych sieci gazowych, CO, CW i energetycznych w dobrym stanie technicznym;
  • diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych;
  • udział w planowaniu przeglądów i konserwacji-realizacja zgodnie z harmonogramem;
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji;
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji naprawczej (rysunek techniczny, specyfikacja   materiałowa, instrukcja naprawy);
  • odpowiedzialność za stałą gotowość maszyn i urządzeń elektrycznych;
  • podejmowanie stosownych zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Warunki zatrudnienia:

  • wymiar czasu pracy - pełen etat (umowa o pracę);
  • godziny pracy od 7:30-15:30 (pon.-pt.);
  • pakiet świadczeń socjalnych (świadczenia urlopowe, karta Multisport, opieka medyczna).

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym

Oferty zawierające wymagane dokumenty prosimy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail: agnieszka.bajda@uj.edu.pl w terminie do dnia 04.07.2022 r. dopiskiem: „oferta pracy w Obiekcie Dydaktycznym Wydziału Farmaceutycznego UJ CM”

O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną na podany w dokumentach adres e-mailowy.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

 Data aktualizacji:  15.06.2022
 Jednostka:  Dział Spraw Osobowych UJ CM
 Zamieścił:  Katarzyna Mysior