Administracja UJ CM

Dział Inwestycji, Remontów i Eksploatacji CM


Dział merytorycznie podlega Zastępcy Kanclerza UJ ds. Collegium Medicum

ul. Grzegórzecka 20, 31-531 Kraków
tel.: 12 433 27 11
fax: 12 421 40 20
email: dire@cm-uj.krakow.pl
Kierownik

mgr inż. Marta Walczak
e-mail: marta.m.walczak@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 12
Grzegórzecka 20
pokój nr 228

Jednostki podległe:


Sekcja Przygotowania i Realizacji Inwestycji

ul. Grzegórzecka 20, 31-531 Kraków
tel.: 12 433 27 27
Kierownik Sekcji

mgr inż. Angelika Kierc
e-mail: angelika.kierc@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 27
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 243

Aneta Sitek
e-mail: aneta.sitek@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 11
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 230
mgr inż. Kazimierz Bik
e-mail: kazimierz.bik@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 25
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 242
mgr inż. Piotr Adamczuk
e-mail: p.adamczuk@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 26
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 242

Sekcja Nadzoru Inwestorskiego

ul. Grzegórzecka 20,
Kierownik Sekcji

Andrzej Gołda
e-mail: andrzej.golda@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 22 kom. 514 844 265
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 240

Wiesław Kawka
e-mail: wieslaw.kawka@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 23 kom. 510 098 236
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 241
Zbigniew Dubiel
e-mail: z.dubiel@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 19 kom. 510 101 196
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 239
mgr inż. Władysław Wantuch
e-mail: wladyslaw.wantuch@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 20 kom. 514 830 467
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 239
Wojciech Grzebinoga
e-mail: wojciech.grzebinoga@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 24 kom. 510 098 336
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 240
mgr Barbara Dziadkowiec
e-mail: b.dziadkowiec@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 21
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 241

Sekcja Umów i Rozliczeń

,
Kierownik Sekcji

mgr inż. Ewa Staszak
e-mail: ewa.staszak@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 14
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 236

Małgorzata Janik
e-mail: malgorzata.j.janik@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 17
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 238
mgr inż. Magdalena Musiał
e-mail: magdalena.1.musial@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 17
pokój nr 238
mgr inż. Katarzyna Kluska
e-mail: k.kluska@uj.edu.pl
tel.: 12 433 27 15
ul. Grzegórzecka 20
pokój nr 235

Sekcja Eksploatacji

Kopernika 19 e, 31-531 Kraków
tel.: 12 424 72 09
email: det@cm-uj.krakow.pl
Kierownik

Jan Golonka
e-mail: jan.golonka@uj.edu.pl
tel.: 12 424 72 09
ul. Kopernika 19 e
pokój nr 4

inż. Marek Kotara
e-mail: marek.kotara@uj.edu.pl
tel.: 12 424 72 10 kom. 519 078 096
ul. Kopernika 19 e
pokój nr 3
mgr inż. Dariusz Węgiel
e-mail: dariusz.wegiel@uj.edu.pl
tel.: 12 424 72 10 kom.500 170 275
Kopernika 19 e
pokój nr 2
mgr Piotr Gajda
e-mail: piotr.gajda@uj.edu.pl
tel.: 12 424 72 20 kom. 519 307 988
ul. Kopernika 19 e
pokój nr 2
inż. Bartosz Gajewski
e-mail: bartosz.gajewski@uj.edu.pl

Powrót