Studenci pierwszego roku studiów drugiego stopnia z kierunku Dietetyka Kliniczna oraz Katedra Dermatologii UJ CM serdecznie zapraszają na Konferencję Naukowo-Szkoleniową "Między niedoborem a nadmiarem – problemy dermatologiczne osób z niedożywieniem i otyłością".
Program wydarzenia:
- 08.00-08.05 – Powitanie gości
- 08.05-08.30 – Wykład Skóra mówi pierwsza – dermatologiczne objawy niedożywienia
- 08.30-09.00 – Wykład Skóra w otyłości – od metabolizmu po dietoterapię
- 09.00-09.15 – Dyskusja
- 09.15 – Poczęstunek
Organizatorzy:
- prof. dr hab. n. med. Anna Wojas-Pelc (Kierownik Katedry Dermatologii UJ CM, Kierownik Oddziału Klinicznego Dermatologii i Alergologii SU w Krakowie)
- dr hab. n. med., Andrzej Jaworek, prof. UJ (Katedra Dermatologii UJ CM, Oddział Kliniczny Dermatologii i Alergologii SU w Krakowie)
- lek. Przemysław Hałubiec (Katedra Dermatologii UJ CM, Szkoła Doktorska Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UJ CM, Oddział Kliniczny Dermatologii i Alergologii SU w Krakowie)
- studenci kierunku Dietetyka Kliniczna (I rok, studia II stopnia)
