Ułatwienia dostępu

Między niedoborem a nadmiarem – problemy dermatologiczne osób z niedożywieniem i otyłością

Studenci pierwszego roku studiów drugiego stopnia z kierunku Dietetyka Kliniczna oraz Katedra Dermatologii UJ CM serdecznie zapraszają na Konferencję Naukowo-Szkoleniową "Między niedoborem a nadmiarem – problemy dermatologiczne osób z niedożywieniem i otyłością".

Program wydarzenia:

  • 08.00-08.05 – Powitanie gości
  • 08.05-08.30 – Wykład Skóra mówi pierwsza – dermatologiczne objawy niedożywienia
  • 08.30-09.00 – Wykład Skóra w otyłości – od metabolizmu po dietoterapię
  • 09.00-09.15 – Dyskusja
  • 09.15 – Poczęstunek

Organizatorzy:

  • prof. dr hab. n. med. Anna Wojas-Pelc (Kierownik Katedry Dermatologii UJ CM, Kierownik Oddziału Klinicznego Dermatologii i Alergologii SU w Krakowie)
  • dr hab. n. med., Andrzej Jaworek, prof. UJ (Katedra Dermatologii UJ CM, Oddział Kliniczny Dermatologii i Alergologii SU w Krakowie)
  • lek. Przemysław Hałubiec (Katedra Dermatologii UJ CM, Szkoła Doktorska Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UJ CM, Oddział Kliniczny Dermatologii i Alergologii SU w Krakowie)
  • studenci kierunku Dietetyka Kliniczna (I rok, studia II stopnia)
DATA
10.06.2026, godz. 8.00-9.30
MIEJSCE
Kraków, ul. Botaniczna 3, Oddział Kliniczny Dermatologii i Alergologii, tzw. Domek Piltza, Sala Seminaryjna Katedry Dermatologii
Grafika ozdobna.