Ogłoszenie

Oferta pracy na stanowisko administracyjne w Biurze ds. Badań Klinicznych Działu Nauki UJ CM

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie
poszukuje pracownika na stanowisko administracyjne

w Biurze ds. Badań Klinicznych Działu  Nauki

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Obsługa administracyjna i monitorowanie niekomercyjnych badań klinicznych prowadzonych przez Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum, w tym:

Wymagania:

Oferujemy:

Wymagane dokumenty:

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać do 15.08.2022 r. drogą e-mailową na adres dzial.nauki@uj.edu.pl (w tytule maila wpisując ‘rekrutacja - badania kliniczne’).

O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani drogą elektroniczną na podany w dokumentach adres e-mailowy.

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

Data aktualizacji: 24.06.2022
Jednostka: Dział Spraw Osobowych UJ CM
Zamieścił: Katarzyna Mysior