Ogłoszenie

wersja do wydruku

Oferta pracy na stanowisko administracyjne w Dziale Księgowości i Rozliczeń UJ CM

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika
na stanowisko administracyjne w Dziale Księgowości i Rozliczeń  UJ CM

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z księgowością lub administracją, znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel,
  • solidność, uczciwość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
  • preferowana  znajomość systemu SAP ERP.

Dodatkowe oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielność w organizacji pracy własnej,
  • inicjatywa, zdolność samodzielnego rozwiazywania problemów,
  • zainteresowanie podnoszeniem kwalifikacji zawodowych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa finansowo-księgowa wydatków realizowanych przez jednostki UJ CM, w tym dekretacja i wprowadzanie do ewidencji  księgowej  faktur i innych dowodów księgowych potwierdzających te wydatki,
  • analiza i sporządzanie  raportów oraz wszelkiego rodzaju sprawozdań dotyczących wydatków w podziale na źródła  finansowania,
  • bieżące utrzymanie danych podstawowych źródeł finansowania w obszarze controlingowym systemu finansowo-księgowego.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stałe godziny pracy (pn.- pt.; 7.30-15.30),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, opieka medyczna).

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym

Oferty zawierające wymagane dokumenty prosimy składać w wersji elektronicznej na adres e-mail:  kwestor@cm-uj.krakow.pl w terminie do dnia 31 marca 2023 r.

Dokumenty zgłoszone w terminie późniejszym nie będą uwzględniane w procesie rekrutacji. Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują  się w załącznikach.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

 Data aktualizacji:  09.03.2023
 Jednostka:  Dział Spraw Osobowych UJ CM
 Zamieścił:  Katarzyna Mysior