Ogłoszenie

wersja do wydruku

Oferta pracy na stanowisko administracyjne w pełnym wymiarze czasu pracy w Sekcji ds. Kadr Działu Spraw Osobowych UJ CM

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika
na stanowisko administracyjne w pełnym wymiarze czasu pracy
w Sekcji ds. Kadr Działu Spraw Osobowych UJ CM

Opis stanowiska:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych pracowników (identyfikacja potrzeb rekrutacyjnych,  prowadzenie korespondencji i spotkań)
  • redagowanie oraz publikacja konkursów i ogłoszeń ofert pracy, w tym w szczególności selekcja aplikacji oraz czynności związane z administrowaniem bazą ofert
  • organizowanie i koordynowanie procesu wdrażania nowych pracowników
  • identyfikacja i realizacja potrzeb rozwojowych, w szczególności potrzeb szkoleniowych pracowników  oraz uczestniczenie w organizacji szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników UJ CM
  • aktywne uczestniczenie w opracowywaniu strategii kadrowej, aktualizacji oraz wdrażaniu procedur w obszarze HR
  • przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia lub pokrewne)
  • minimum 2–letnie doświadczenie w obszarze HR
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i terminowość
  • umiejętność pracy zespołowej, kompetencje komunikacyjne oraz samodzielność w realizacji wyznaczonych zadań
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu kadrowo-płacowego SAP

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w społeczności akademickiej
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • stałe godziny pracy: poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30
  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. „wczasy pod gruszą”, Karta Multisport, opieka medyczna
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i odbywania szkoleń

Wymagane dokumenty:

• CV wraz z listem motywacyjnym

Zapraszamy do składania ofert na adres e-mail: kariera@cm-uj.krakow.pl w terminie do dnia 15 grudnia 2022 r. (w tytule wiadomości wpisując „Rekrutacja DSO imię i nazwisko”).

 O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują  się w załączniku.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

 Data aktualizacji:  28.11.2022
 Jednostka:  Dział Spraw Osobowych UJ CM
 Zamieścił:  Katarzyna Mysior