Ogłoszenie

wersja do wydruku

Oferta pracy na stanowisko administracyjne w Sekcji ds. Płac Działu Spraw Osobowych UJ CM

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika
na stanowisko administracyjne w pełnym wymiarze czasu pracy
w Sekcji ds. Płac Działu Spraw Osobowych UJ CM

Opis stanowiska:

• przyjmowanie i ewidencja w systemie SAP dokumentów związanych z wynagrodzeniami

• naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń dla osób zatrudnionych

• kontrola poprawności naliczanych wypłat oraz składek i podatku

• komunikacja i korespondencja z pracownikami uczelni w zakresie wypłat wynagrodzeń

monitorowanie terminów i spełnianie obowiązków informacyjnych ZUS i PIT

• prowadzenie rejestrów i sporządzanie sprawozdań oraz archiwizacja dokumentów

udział we wdrażaniu narzędzi wspierających procesy naliczania wynagrodzeń

Wymagane kwalifikacje:

• wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne)

• minimum 2–letnie doświadczenie w pracy (preferowane na stanowisku kadrowo-płacowym)

• biegła znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu Office

• zdolność analitycznego myślenia

• bardzo dobra organizacja własnej pracy, dokładność i terminowość

• solidność, zaangażowanie i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

• umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielność w realizacji wyznaczonych zadań

• wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne

• dodatkowym atutem będzie znajomość systemu kadrowo-płacowego SAP

Oferujemy:

• zatrudnienie w renomowanej Uczelni zlokalizowanej w centrum Krakowa

• umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

• stałe godziny pracy: poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30

• pakiet świadczeń socjalnych m.in. wczasy pod gruszą, Karta Multisport, opieka medyczna

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i odbywania szkoleń

Wymagane dokumenty:

• CV wraz z listem motywacyjnym

Oferty należy przesłać w wersji elektronicznej na adres e-mail: kariera@cm-uj.krakow.pl w terminie do dnia 05 lipca 2022 r. (w tytule maila wpisując „Rekrutacja DSO imię i nazwisko”).

 O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują  się w załączniku.

PLIKI ZAŁĄCZNIKÓW

 Data aktualizacji:  13.05.2022
 Jednostka:  Dział Spraw Osobowych UJ CM
 Zamieścił:  Katarzyna Mysior