Konferencja "Supelmenty diety z naukowego punktu widzenia" [ONLINE]


Data: 23-24.01.2021
Miejsce: Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego UJ CM.
Organizator: Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji UJ CM
Szczegółowe informacje: https://pl-pl.facebook.com/events/244537863718570/

Chęć poprawy stanu zdrowia, stres, problemy z koncentracją - to tylko kilka z powodów dla których społeczeństwo sięga po suplementy diety. Stały się one bardzo łatwodostępnym produktem, ale czy wiemy, co nauka mówi na temat ich skuteczności? Kto odpowiada za ich bezpieczeństwo oraz co tak właściwie zawierają w swym składzie?

Tegoroczne wydarzenie potrwa dwa dni, co pozwoli przekazać jak najwięcej informacji. Pierwszy dzień rozpocznie się od wykładu poświęconego suplementom diety. Po prezentacji rozpocznie się panel dyskusyjny, podczas którego uczestnicy będa mogli zadawać pytania ekspertom. W trakcie drugiego dnia odbędą się webinary dotyczące bardziej szczegółowych zagadnień. Specjaliści podzielą się swoim doświadczeniem, m.in. w zakresie suplementacji w ciąży i podczas laktacji oraz wspomną o skuteczności kuracji oferowanych na poprawę pamięci i koncentracji. Wydarzenie jest wyjątkową okazją do nabycia tak kompleksowej i szerokiej wiedzy. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich, którzy chcą zapoznać się z faktami na temat suplementów diety, znajdującymi poparcie w nauce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/244537863718570

Link do rejestracji: https://forms.gle/As8J878AJbu68K4DA

Konferencja "Supelmenty diety z naukowego punktu widzenia" objęta jest patronatem prorektora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum prof. Tomasza Grodzickiego.
Dodaj do kalendarza Google

Powrót