Centralny Punkt magazynowania artykułów dla potrzebujących z Ukrainy

30 marca został uruchomiony na Uniwersytecie Jagiellońskim Centralny Punkt Magazynowania artykułów dla osób pokrzywdzonych w wyniku agresji Rosji na Ukrainę. Punkt mieści się w Kolegium Śląskim (al. Adama Mickiewicza 3, parter, pokoje 4 i 5). Czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 18.00.

Koordynatorką Punktu jest pani Nadia Gubernat (nadia.gubernat@doctoral.uj.edu.pl, tel.: 601 503 159). Bieżące informacje o funkcjonowaniu Punktu będą zamieszczane pod adresem: www.uj.edu.pl/wsparcie-ukrainy.

Zachęcamy całą Społeczność Akademicką UJ do włączenia się w działanie Punktu zarówno poprzez dostarczanie potrzebnych rzeczy, jak i w charakterze wolontariuszy wspierających jego działanie. Osoby chętne do pomocy prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: forms.office.com/r/CCtjb8cH4S.

Obecnie potrzebne są następujące artykuły: materiały biurowe i szkolne, żywność długotrwała, chemia gospodarcza, kosmetyki, artykuły higieniczne dla małych dzieci oraz artykuły dla zwierząt. 


Back