Ogłoszenie

wersja do wydruku

Oferta pracy (obsługa kancelaryjna sekretariatu) w Instytucie Pielęgniarstwa i Położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu UJ CM (umowa na zastępstwo)

Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum w Krakowie poszukuje pracownika na:
stanowisko administracyjne (wymiar – pełny etat) na zastępstwo

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (mile widziane administracyjne)
- co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy administracyjnej na samodzielnym stanowisku
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w administracji uczelni
- biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
- znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innego języka obcego)
- umiejętność samodzielnego prowadzenia dokumentacji, spraw, postępowań
- analityczne myślenie, skrupulatność, dokładność
- umiejętność rozwiązywania problemów
- umiejętność szybkiego uczenia się
- wysokie umiejętności komunikacyjne

Główne zadania na oferowanym stanowisku:
- obsługa Biura Dyrekcji
- prowadzenie ewidencji korespondencji Biura
- terminowe przygotowywanie zestawień, sprawozdań
- obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
- nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
- administracyjne wsparcie podległych Instytutowi Zakładów
- organizacja administracji i pracy sekretariatu Instytutu

Co oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat
- stałe godziny pracy od 7.30 do 15.30 (pon-pt)
- zatrudnienie w renomowanej Uczelni
- pracę w ambitnym, życzliwym, zgranym zespole
- możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz realizacji własnych pomysłów
- pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport)

Wymagane dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny adresowany do Dyrekcji Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa WNZ + skan podpisanej informacji o przetwarzaniu danych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych) prosimy przesłać do dnia 26 lipca 2018 r. drogą e-mailową na adres: instpiel@cm-uj.krakow.pl  (w tytule maila wpisując „rekrutacja imię i nazwisko”).

O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

 Data aktualizacji:  05.07.2018
 Jednostka:  Dział Organizacji i Promocji CM
 Zamieścił:  Magdalena Kowalczyk