Administracja UJ CM

Dział ds. Realizacji Inwestycji „Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim” CM


Dział merytorycznie podlega Prorektorowi UJ ds. Collegium Medicum

ul. Grzegórzecka 20, 31-531 Kraków
email: drinssu@cm-uj.krakow.pl
www.nssu.cm.uj.edu.pl
Kierownik

mgr Marcin Jędrychowski
e-mail: marcin.jedrychowski@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 790

Zastępca kierownika
mgr Agnieszka Sułek

e-mail: agnieszka.sulek@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 789
pokój nr 210
mgr Ewa Klepacz - Zielińska
e-mail: ewa.klepacz-zielinska@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 742
pokój nr 202
mgr Bogusława Postół
e-mail: boguslawa.postol@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 790
pokój nr 209
lic. Katarzyna Kowalczyk
e-mail: katarzyna.1.kowalczyk@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 787
pokój nr 209
Jarosław Malina
e-mail: jaroslaw.malina@uj.edu.pl
mgr inż. Jacek Michniak
e-mail: jacek.michniak@uj.edu.pl
lek. Krzysztof Mydel
e-mail: krzysztof.mydel@uj.edu.pl
mgr inż. Marek Piotrowski
e-mail: marek.1.piotrowski@uj.edu.pl

Zespół ds. Realizacji Umowy z Generalnym Wykonawcą Nowej Siedziby Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim

Grzegórzecka 20, 31-531 Kraków
Kierownik

inż. Anna Biziorek
e-mail: anna.biziorek@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 847

mgr inż. Michał Dyktyński
e-mail: michal.dyktynski@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 846
pokój nr 328
mgr inż. Krystyna Kobylec
e-mail: krystyna.kobylec@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 847
pokój nr 329
mgr Justyna Krupnik
e-mail: justyna.krupnik@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 846
pokój nr 328
mgr inż. Marcin Trojniak
e-mail: marcin.trojniak@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 846
pokój nr 328
mgr inż. arch. Jerzy Wowczak
e-mail: jerzy.wowczak@uj.edu.pl
tel.: 12 43 32 847
pokój nr 329
mgr inż. Katarzyna Gurbisz
e-mail: katarzyna.gurbisz@uj.edu.pl

Powrót